Домівка > Uncategorized > Штаб оборони Києва вимагає дотримання законів

Штаб оборони Києва вимагає дотримання законів

Проект заяви Штабу оборони Києва для спільного обговорення.

Штаб оборони Києва є неполітичною організацією, не залежить від жодних політичних сил і не підтримує своєю діяльністю жодного політичного діяча. Наша спільна мета – добитися від влади законослухняності і служіння національним інтересам.

Виголошуючи задачу захисту історичної спадщини столиці від варварського руйнування, ми розуміємо, що в основі ставлення влади до національних цінностей лежить її ставлення до громадянина, до кожного з нас. Тобто, ставлення до законів і Конституції України.

У п’ятницю 5 серпня Печерський районний суд виніс Постанову про зміну запобіжного заходу гр.Тимошенко Ю.В. з підписки про невиїзд на утримання під вартою. Можна по різному оцінювати діяльність екс-прем’єра Ю.Тимошенко, по різному ставитися до її персони, схвалювати чи ні її політичну позицію. На цей момент мова йде про інше. Кримінально-процесуальний кодекс України надає чіткий і вичерпний перелік підстав для застосування такого запобіжного заходу як утримання під вартою. Суддя Киреєв обгрунтував своє рішення підставами, яких немає в цьому переліку, тобто виніс завідомо неправосудну постанову. Такі дії кваліфікуються як тяжкий кримінальний злочин.

Якщо ми дозволимо владі творити беззаконня в одному, вона буде творити його в усьому. Руйнуючи історичні пам’ятки, порушуючи безпідставні кримінальні справи проти неугодних осіб, знищуючи зелені насадження, виселяючи боржників з квартир, обкладаючи непомірними податками підприємців, позбавляючи соціального захисту пенсіонерів тощо…

Сьогодні факт знущання влади з громадян уособлено в арешті громадянки Тимошенко. Завтра свавілля знахабнілих чиновників може торкнутися кожного з нас.
Ми закликаємо усіх небайдужих до свого майбутнього киян долучитися до виступів на вимогу дотримання законності і правосуддя в Україні. Якими б не були наші особисті політичні уподобання, Закон – один для всіх.

Наша позиція – це не політична підтримка лідера партії “Батьківщина”, не оцінка діяльності Тимошенко-прем’єра і не прохання до влади “пожаліти Юлю, бо вона хороша”.

Наша позиція – це категорична вимога до влади дотримуватися законів України стосовно кожного громадянина нашої держави.

Advertisements
Категорії:Uncategorized
 1. Серпень 7, 2011 о 9:26 pm

  Чудово – я більше нічого не добавляв би

 2. Людмила
  Серпень 8, 2011 о 4:20 am

  В цілому згодна з заявою, окрім фрази ” пожаліти Юлю, бо вона хороша”. Це трохи позбавляє звернення офіційного стилю.

 3. Серпень 8, 2011 о 7:20 pm

  Очень правильная заява.

 1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: