Домівка > Новини Штабу > Заява Штабу оборони Києва

Заява Штабу оборони Києва

з приводу Хресної ходи МП та деяких інсинуацій

Хресна хода Московського патріархату „Молитва за мир” недаремно привертає увагу українців. Усім зрозуміло, що організація, напряму причетна до розпалювання війни на Донбасі, не просто так вирішила привести до Києва тисячі своїх прихильників. В цій ході беруть участь відверті колаборанти на службі у Кремля, які йдуть до Печерської лаври “молитись” за перемогу Росії. І не молитва за мир є основною метою – інакше б ходокам варто було би піти закликати до миру бойовиків Донбасу. Проте, Донбас вони обійшли.

20234544_ak

Фото: strichka.com.

Росія неодноразово закликала „примусити Київ до миру” – а це могло трактуватися лише як вимога припинити захист своєї країни від окупації і здатися на милість ворога. Проте чисто військовим шляхом цього досягти не вдалося. Десятки тисяч українців одягли військову форму, зупинили ворога і поховали проект “Новоросія”. Світова спільнота хоч і кволо, але встала на захист України, чи скоріше на протидію світовому агресору. Тому Кремлю потрібен сильний інформаційний привід для виправдання своїх дій. Потрібно проілюструвати свої заяви про „Київську хунту” і „громадянську війну”.

Таким приводом може стати інцидент під час ходи, котрий можна буде оголосити діями „укронацистів” та, ймовірно, використати для поліцейської експедиції на Київ, простіше кажучи – прямої інтервенції в столицю України. Втрачати російському керівництву вже нічого, а цінність людського життя для Кремля нульова.

Цілком зрозумілі почуття переважної більшості українців, які закликають дати належну відсіч юрбі, що суне до столиці. Починаючи від закликів до міської влади заборонити проведення ходи і до погроз фізичного знищення ходоків. Проте слід розуміти можливі наслідки таких дій. Ще раз підкреслюємо: метою ходи є не молитва за мир, а конфлікт, бажано з жертвами. Пригадаймо, як було в Одесі два роки тому – після вбивства російськими спецпризначенцями шістьох вболівальників і 42 антимайданівців (більшість з яких була просто заробітчанами за 200 гривень) в інтернет вилилася лавина закликів до помсти, супроводжувана ретельно заздалегідь зібраними адресними даними українських патріотів.

Тому провокації навколо ходи неодмінно будуть – як з боку самих ходоків, серед яких виявлено чимало бойовиків „Новоросії”, так і з боку спецагентів РФ, переодягнених патріотами України або учасниками АТО. А напад на „мирну християнську ходу”, та ще й з людськими жертвами, буде дуже негативно сприйнятий у світі, а в Росії та на окупованому Донбасі здійме шквал ненависті до України.

На превеликий жаль, у лубянських сценаристів знаходяться добровільні помічники з-поміж українських патріотів. Щирі, рішучі, але недалекоглядні радикальні легіні ведуться на заклики „не пустити кремлівську погань” і збираються перешкодити ходокам дійти до запланованих місць молитви – Києво-Печерської лаври і пам’ятника князю Володимиру. Як приклад, наводять міста, до яких люди не впустили ходу. Але в Києві ходоки не відмовляться від наміру зайти до міста, оскільки це є їхньою головною метою.

Цього тижня деякі громадські організації поширили заяву від імені нещодавно створеного ними „Штабу оборони Києва” з закликом поставити пікети на Житомирській трасі і біля Борисполя, котрі мають зупинити промосковську ходу. Нескладно здогадатися, що московські сценаристи підставлять під удар напівбожевільних бабусь з іконами, а самі залишаться осторонь. Так, як це сталося два роки тому в Одесі.

Штаб оборони Києва заявляє, що не має жодного стосунку до цієї ініціативи і не був навіть поставлений до відома про такі плани активістів. Більше того, ми вважаємо будь-які спроби перешкодити ході вільним чи невільним підігруванням Кремлю в його прагенні розпалити в Україні повномасштабну війну. Патріотизм не в тому, щоб піддатися емоціям і влаштувати бійку, а в тому, щоб вберегти Україну від великого кровопролиття і окупації ворогом. Як сказано в Писанні, „По ділах їхніх впізнаєте їх”.

Штаб оборони Києва закликає киян і гостей столиці уникати будь-яких агресивних дій стосовно Хресної ходи, всіляко упереджати можливі провокації з боку впроваджених агентів та утриматися від перебування в місцях проходження ходи, де можливі теракти спецслужб.

Координаційна рада Штабу оборони Києва

Advertisements
  1. Коментарів ще немає.
  1. No trackbacks yet.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: